fbpx

Сезонні захворювання: як пережити період застуд

Зима зустрічає нас не лише білосніжними барвами та новорічними святами, а ще й тривалим сезоном активності ГРВІ та грипу. Саме в цю пору ми зазвичай починаємо частіше шморгати носом, пити чай з лимоном і включати візити до аптеки у свій звичний графік.

Та імунна система не почне працювати краще від синтетичних вітамінів чи противірусних. Міцне здоров’я — це результат профілактики та постійної турботи про свій організм.

Чому ГРИП та ГРВІ — це не дрібнички

Насамперед тому, що ці захворювання є дуже заразними та легко передаються повітряно-крапельним шляхом. Поширювати інфекцію можна не лише при чханні, а й просто під час розмови.  У зоні зараження перебувають всі, хто знаходиться в радіусі двох метрів від переносника.

Крім цього, такі захворювання небезпечні можливими ускладненнями, наприклад, приєднанням вторинних інфекцій, зокрема у дихальній системі.  

То як зміцнити свій імунітет?

Збалансоване харчування. У раціоні повинна бути достатня кількість білків, жирів, вуглеводів і, звісно ж, багато рідини. Овочі та фрукти мають складати половину денного раціону, а цільнозернові злаки, нежирне м’ясо, бобові, горіхи та насіння — решту.

Фізична активність для зміцнення імунітету — мастхев.  Не любите тренуватися? Організовуйте тривалі піші прогулянки! Вони покращують роботу мозку та серцево-судинної системи, стабілізують сон та допомагають впоратися зі стресами.

Сон — теж важлива складова хорошого самопочуття. Не забувайте зберігати комфортну температуру у спальні та провітрювати її щодня. 

Профілактика вірусних захворювань

Лише уявіть, скільки мікробів ви чіпаєте, коли гуляєте людними приміщеннями, торкаєтеся поручнів у громадському транспорті, грошей, товарів у супермаркетах тощо. Щоб вони не потрапили до вашого організму, мийте руки з милом та намагайтеся якомога менше торкатися обличчя.

Якщо запобігти застуді можна тільки за допомогою комплексної турботи про здоров’я, то від грипу можна отримати надійний захист за допомогою щеплення.

Тим паче що тепер для вакцинації не обов’язково їхати у поліклініку. Зробити щеплення від грипу можна просто у власному офісі, якщо ваша компанія є клієнтом Shulga Health Care Delivery!

Пропонуємо консультації профільних лікарів, профілактичні та лікувальні масажі, вакцинацію — усе це доставляємо в офіси наших компаній-клієнтів. Використовуємо лише методи доказової медицини, схвалені Міністерством охорони здоров’я України. Тож із нами ви у надійних руках.

Shulga Health Care Delivery: не лише лікуємо, а й розвиваємо культуру профілактики!

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *