fbpx

Не любите говорити під час масажу? А ваше тіло розповість все за вас!

Зазвичай спеціаліст запитує про ваше самопочуття ще перед початком сеансу. Однак відповідь, яку ви даєте, — не єдине джерело інформації.

За реакцією тіла на масажні рухи можна дізнатися про:

  • Вашу звичну позу для сидіння

Звикли переплітати ноги, коли сидите? Будьте певні, вашим судинам та м’язами це не сподобається. Защемлення, набряки, порушення циркуляції крові та біль — саме так вони зреагують.

  • Старі та нові травми

Потягнули м’яз під час тренування, защемили суглоб на ранковій пробіжці, зламали руку, коли впали з дерева у дитинстві. Ви вже й забули про ці травми, а ваше тіло — ні. І масажист помітить це за реакцією вашого організму.

  • Фізичну активність упродовж дня

Робота роботою, а про здоров’я варто турбуватися. Інакше постава змінюватиметься зовсім не в кращу сторону. Масаж, звісно, зарадить ситуації, але варто покладатися й на власні сили та регулярно розминатися протягом дня.

  • Зневоднення організму

При нестачі рідини в тілі масажні рухи можуть викликати біль та дискомфорт. Не забувайте про достатнє споживання рідини на день, і буде вам щастя! А ще — гарне самопочуття, красива шкіра, волосся та нігті. Нагадуємо, норма — 30 мл на кілограм тіла.

  • Необхідність замінити подушку

Погано спите і відчуваєте втому вже від ранку? Неправильна поза для сну є причиною набряку м’язів та появи болю. Тож дбайте про себе та не заощаджуйте на якісній постелі. А якщо халепа трапилася і вам таки боляче, розкажіть про це масажистові ще до того, як він розпочне сеанс.

  • Потребу у новому бюстгальтері чи сумці

Незручна білизна може перетискати м’язи, розташовані в ділянці лопаток. Це призводить до того, що вони стають жорсткішими через постійний тиск. Така ж халепа може трапитися й з шиєю та плечима, якщо ви носите незручний або занадто важкий рюкзак.

  • Те, що ви часто мерзнете

У людей, яким частенько буває холодно, суттєво змінюється постава. Вони втягують голову і згинаються, щоб зберегти якомога більше тепла. Тож не дивно, що взимку ми частіше відчуваємо напругу м’язів плечей та шиї.

Щоб уникнути цих проблем, варто ретельно дбати про своє здоров’я. Наприклад, тепло вдягатися, обирати зручний одяг, займатися спортом, не перенавантажувати організм і, звісно ж, правильно харчуватися.

Аби турбота про себе була ще приємнішою, компанія Shulga доставляє здоров’я просто у ваш офіс. Ми пропонуємо лікарські консультації, вакцинацію для дорослих, профілактичні та лікувальні масажі й лекції про здоров’я.

Наша команда сама підготує необхідну для співпраці документацію, впровадить автоматизовану систему запису для управління графіком візитів, привезе все потрібне устаткування та владнає бюрократичні нюанси зі страховиком, якщо послуги оплачуватиме він.

Подаруйте своїй команді більше, ніж просто печиво, каву, цукерки чи Xbox. Запропонуйте співробітникам регулярний догляд та здоровий вклад у їхню продуктивність.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *