fbpx

Масаж — порятунок від офісного синдрому

Біль у спині, шиї, постійне хрустіння кінцівок… Бррр, аж мурашки по тілу, коли згадуєш. Але гадаєте, що не існує чарівної палички, яка може зняти втому й покращити самопочуття на роботі? Що ж, можливо, ви просто не чули про офісний масаж від компанії Shulga Health Care Delivery!

Офісний синдром — загроза здоров’ю, а не сучасна вигадка

Офісний синдром — це цілий комплекс захворювань, які притаманні людям, що працюють в офісних приміщеннях. IT-фахівці, чиновники, банківські співробітники тощо — всі вони можуть мати різний стиль життя, але схожі проблеми, спричинені робочим місцем.

Непильна робота в офісі, як часто її називають, насправді має серйозний негативний вплив на організм.

 1. На робочій поверхні (стіл, комп’ютер) осідає доволі багато пилу за день, а гарна система вентиляції та щоденне прибирання далеко не завжди є вірними супутниками офісних компаній. Пил осідає на дихальних органах людини й може викликати низку алергій, а також деякі захворювання дихальної системи.
 2. Ця робота позбавлена потреби багато й регулярно рухатися. А це тягне за собою зайву вагу, порушення циркуляції крові та застій лімфи (особливо в органах черевної порожнини та ногах).
 3. На самопочуття людини також впливають меблі, які встановлені в офісі. Вони повинні бути відповідної форми та висоти, стояти на потрібній відстані від комп’ютера тощо. Як тільки одне з правил недотримане, у працівника з’являються проблеми з зором, спиною, болі в суглобах і ще низка ознак проблем зі здоров’ям. 
 4. Довге безперервне сидіння за комп’ютером та погане освітлення гарантовано принесуть дискомфорт в очах.
 5. Безперервні дедлайни і контроль з боку керівництва спричиняють головні болі. Щоправда, на їх виникнення впливає також та сама погана вентиляція, довготривале напруження м’язів шийно-комірцевої зони, неправильне освітлення та харчування.

А до чого тут масаж?

Масаж — ідеальний спосіб покращити своє самопочуття. Навіть якщо у вас немає захворювань, для лікування яких показаний масаж, він буде гарною профілактикою та способом покращити свій настрій. А якщо ви страждаєте від усього вищепереліченого, то Shulga-масаж має стати вашим найкращим другом по життю. Причин на це кілька:

 • Знімає напругу у м’язах, допомагає розслабитися. Завдяки масажним прийомам, які застосовують наші масажистки, відбувається прилив крові та пришвидшується ток лімфи. Крім того, зникають спазми та защемлення. Після сеансу ви можете з легкістю покрутити шиєю в усі боки та не відчути болю 😉
 • Покращує метаболізм. Масажні техніки Shulga стимулюють кровообіг у тілі клієнта, а це означає, що рідина активніше протікає і тим самим пришвидшує доставлення корисних елементів та виведення продуктів розпаду
 • Знімає головний біль. Завдяки нормалізації тонусу м’язів шиї і тому ж пришвидшеному кровообігу, мозок краще насичується киснем та необхідними для повноцінного функціонування поживними елементами. Ба більше — наші масажистки знають, де розташовані біологічно активні точки на тілі, та вміють з ними працювати. Правильна стимуляція таких ділянок знімає напругу та втому й заспокоює нервову систему

Так, масаж не може впоратися з багатьма непрофільними захворюваннями, але, на щастя, Shulga Health Care Delivery — це не лише офісні масажі, а й компанія, яка доставляє повний профілактичний пакет в офіси. Серед наших послуг:

 • консультації лікарів (терапевт, офтальмолог, гастроентеролог, невролог, дерматолог, отоларинголог)
 • вакцинації
 • профілактичний масаж
 • лікувальний масаж
 • лекції про здоров’я

Головне — все це просто у вашому офісі без необхідності кудись їхати. 😉

Розкажіть про нас своєму HR-менеджеру, а ми узгодимо з ним усі деталі співпраці. І пам’ятайте — здоров’я починається з профілактики!

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *