fbpx

Health Care Delivery — розвиваємо культуру профілактики!

Певно, постійні клієнти вже помітили, що на нашому сайті значно розширився перелік послуг. Але це не просте оновлення, адже тепер ми не Shulga Massage, сервіс, який спеціалізується на доставці масажів в офіс, а Shulga Health Care Delivery — сервіс, який піклуватиметься про ваше здоров’я комплексно.

Тепер до ваших послуг:

  • консультації та огляди лікарів
  • вакцинації
  • різні види масажів
  • лекції про здоров’я

Чому ми вирішили оновитися? Бо здоров’я — це пріоритет. Робота офісних працівників тільки здається легкою. Насправді ж, вона доволі виснажлива й тягне за собою чимало наслідків для здоров’я. Крім того, взнаки дається загальна відсутність профілактики. Саме це ми й хочемо змінити.

Мінімум ліків — максимум здоров’я

Самолікування шкідливе для нашого здоров’я, але часу для того, аби навідатися до лікаря в разі поганого самопочуття вистачає далеко не завжди. Тому терапевт, отоларинголог, окуліст, невролог і гастроентеролог приїдуть просто в офіс з необхідним для огляду обладнанням. Вони й на аналізи направлять, й нададуть їхнє трактування, випишуть листок непрацездатності, якщо вам потрібен постільний режим, а також пропишуть необхідні ліки. До речі, не конкретний препарат, а низку з однією і тією ж активною речовиною, щоб ви могли обрати той, який вам підходить найбільше, а не платити за розрекламовані засоби.

Вакцинації

Те, що від грипу, кору, дифтерії й правця складно вилікуватися, повинні знати всі. Дуже часто ці хвороби стають смертельними, хоча уникнути трагічного фіналу допоможе звичайне щеплення.

Shulga Health Care Delivery доправить якісні вакцини й фахівця, який проведе щеплення, до офісу компанії-клієнта. Тож вам не доведеться шукати у своєму насиченому графіку окремий день для візиту в лікарню.

Масажі

Ті, хто користувався послугами компанії Shulga раніше, знають, який ефект дають наші масажі. Після сеансу біль і напруга в тілі зникають, а бажання працювати навпаки з’являється.

Ми розробили нові масажні техніки, тож відтепер наші клієнти можуть замовити собі або масаж care, або energy, або relax. Вибір масажів збільшуємо поступово, тож стежте за нашими оновленнями.

Лекції про здоров’я

Практика практикою, але без теорії нікуди. Для того, аби не доводити свій організм до моменту «Ой, щось я недобре себе почуваю, здається, мені потрібен лікар», варто уважно стежити за харчуванням, режимом сну, виконувати фізичні вправи та ін. Про те, як, коли, де і в якій кількості все робити, можна почути на наших профільних лекціях про здоров’я.

Новенька CRM

Тепер у CRM-системі можна обрати не лише масажиста, а й вид самого масажу (пам’ятайте, що тепер їх 3 😉), огляд лікаря чи вакцинацію. Єдиний незмінний принцип — зручний запис і своєчасне нагадування.

Медичний заклад Shulga попіклується про стан працівників, адже їхнє здоров’я — це успіх компанії.

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *