fbpx

Care, energy, relax: розповідаємо про нові види масажу

Медичний заклад Shulga Health Care Delivery прагне зробити життя офісних працівників більш різноманітним і приємним, тому ми розширили список пропонованих масажів! Тепер наші клієнти у CRM-системі можуть самі обрати, на який сеанс піти: care, energy чи relax. 

Shulga-care

Цей масаж вже знайомий тим, хто користується послугами Shulga. Під час нього фахівець пропрацьовує зони, які найбільше страждають від навантаження на роботі: спина, руки, шия, голова. Наприкінці ж масажист пропонує зробити легкі розтяжки.

Такий масаж має насамперед профілактичне завдання — запобігти захворюванням хребта, врятувати від  тунельних, міофасціальних синдромів, а також оздоровчо вплинути на всі системи організму. 

Shulga-energy

Цей вид масажу підходить тим, хто відчуває занепад сил, сонливість, апатію і хоче це змінити. Shulga-energy включає багато активних розтирань та проминань, виконується по всьому тілу ритмічно та в досить швидкому темпі для збудження нервової системи і пришвидшення обміну речовин. Додатково фахівець промасовує біологічно активні точки на руках, долонях, голові, шиї, вухах. Точковий масаж допомагає не тільки розблокувати енергетичні канали, але й стимулювати роботу внутрішніх органів.

На завершення сеансу масажист застосовує спеціальні ударні прийоми, які вас точно збадьорять! Ефект від масажу може бути миттєвий, як від кави, або мати хвилеподібний характер протягом кількох годин, як після якісного тренування.

Shulga-relax 

Приємний релакс-масаж, що виконується в помірно-повільному темпі. Він добре заспокоює нервову систему, допомагає зняти напруженість, відпочити та перезавантажити мізки. Недарма кажуть, що всі хвороби від нервів. Це твердження, звісно, дещо перебільшене, але частка правди в ньому є. Коли ми менше нервуємо (або, принаймні, знаємо, як швидко заспокоїтися), наш організм не отримує сплеску негативу: порушення дихання, пришвидшене серцебиття, підвищений тиск тощо. Тож якщо стреси — ваші найближчі «колеги» по роботі, сміливо обирайте Shulga-relax у CRM-системі.

В цьому масажі застосовуються різноманітні погладжування, м’які розминання, прийоми wave-масажу та ломі-ломі, легка вібрація. На сеансі ви відчуєте максимум турботи та затишку, доповненого легкою музикою. Результат не забариться — пройде сумбурність думок і тривожність, а спокій та гармонія наповнять ваше тіло та душу. 😉

Клієнти Shulga Health Care Delivery можуть обирати будь-який з доступних видів масажів. Але це далеко не все, що пропонує медичний заклад Shulga. У списку наших послуг: консультації й огляди лікарів, щеплення, лекції профільних фахівців тощо. 

Головне — все це з доставкою просто у ваш офіс. А це означає, що не потрібно просити додатковий вихідний, кидати проєкт напризволяще та довго сидіти в черзі, аби потрапити до фахівця. 

Share

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *